Mentorzy

Wiedza, pasja i doświadczenie
Wojciech Eichelberger
Wojciech Eichelberger
Urodził się w Warszawie w roku 1944. Psycholog, psychoterapeuta i trener. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach przez trzy lata pracował w placówkach lecznictwa psychiatrycznego, m.in. w eksperymentalnym Oddziale Leczenia Odwykowego. W roku 1970 podjął kilkuletnie studia doktoranckie w Instytucie Psychologii UW, zakończone absolutorium. W tym czasie, w latach 1972 - 73 uczestniczył w przygotowaniach do programu środowiskowej terapii schizofrenii - "Synapsis".

W roku 1973 współtworzył nowatorski Oddział Terapii i Rozwoju Osobowości - OTIRO, w którym pracował do roku 1978. Następnie uczestniczył w tworzeniu Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, renomowanej i pierwszej w Polsce placówki psychoterapii, treningu i szkolenia działającej nieprzerwanie od 1978 roku. Członkiem zespołu Laboratorium pozostał do roku 2004. Stypendysta Instytutu Psychoterapii Gestalt w Los Angeles(1976) i Zen Center of Rochester(1980). W latach 1980/81 pracownik i działacz ruchu Oświaty Niezależnej. W latach 1981- 1985 współzałożyciel i działacz podziemnego Komitetu Oporu Społecznego i członek redakcji pisma KOS.

Autor i współautor wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości (m.in.: "Jak wychować szczęśliwe dzieci", "Pomóż sobie daj światu odetchnąć", "Kobieta bez winy i wstydu", "Zdradzony przez ojca", "Siedem boskich pomyłek", "Ciałko", "Zatrzymaj się", "Alchemia Alchemika", "Krótko mówiąc", "Dobra miłość"). Wiele spośród nich trafiło na listy bestsellerów i uzyskało wysokie nakłady.Współtwórca programów telewizyjnych popularyzujących wiedzę i refleksję z obszaru psychologii egzystencjalnej ("Okna", "Być tutaj", "Nocny Stróż"). Publikuje wywiady, felietony i eseje m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Zwierciadle", "Charakterach", "Wysokich Obcasach", "Polityce", "Więzi", "Życiu Duchowym", "Pulsie Biznesu".


Współtwórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii w Warszawie. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka. Zamiłowania pozazawodowe: żeglarstwo, konie, góry, narty, sporty walki. Mieszka w Warszawie. Jest ojcem dwóch synów.
Krystyna Lukawska
Krystyna Lukawska
Krystyna Lukawska jest licencjonowanym psychoterapeutą, autorką, edukatorką i trenerem mindfulness pracującym z ludźmi od ponad 25 lat. Zajmuje się pomocą dzieciom, rodzicom i rodzinom w równoważeniu ich potrzeb emocjonalnych przez kultywowanie troskliwej uważności. Wierzy, że praktykowanie uważności pomaga żyć w zgodzie z samym sobą i budować silne więzi międzyludzkie. Determinuje głębokość relacji z naszymi rodzicami i dziećmi.

W roku 2011 Krystyna Lukawska opublikowała swoją pierwszą książkę "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwe dzieci - praktyczny przewodnik dla rodziców", poradnik, dzięki któremu rodzice odnajdują równowagę i rozwijają świadomość w wychowaniu dzieci.
Krystyna Lukawska jest twórczynią programu Zrelaksowana Mama, który uczy współczesne mamy obarczone niezliczonymi obowiązkami i presją, odnalezienia samych siebie i dbania o własne potrzeby. Przekazuje metody, dzięki którym są w stanie wychować swoje dzieci na szczęśliwych, mądrych i spełnionych ludzi.

Krystyna praktykuje uważność od ponad 30 lat i przeszła profesjonalny trening skoncentrowany na nauce redukcji stresu pod kierunkiem Jona Kabat-Zinn, Ph.D., założyciela, oraz Saki Santorelli, Ed.D., dyrektora Centrum Mindfulness na Uniwersytecie Massachusetts Medical School. Uczyła się również w Mindful School Curriculum K-12. Jest magistrem psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Krystyna mieszka w Chicago, Illinois. Ma kochającego męża, który wspiera jej działania i dwoje cudownych dzieci, które są jej najlepszymi nauczycielami.
OPINIE:
Nie zdawałam sobie sprawy, że zmian mogę
dokonać siedząc przy komputerze, w czasie
dziecięcej drzemki, w zaciszu swoich
kompleksów, którymi nie muszę się z nikim
dzielić. To bezpieczna forma pracy nad sobą,
z której można wyjść jako lepsza wersja siebie.
Marta
Przede wszystkim ciekawa forma
przedstawienia materiału. Warsztat dostępny
on-line jest bardzo wygodnym rozwiązaniem,
daje możliwość logowania się wtedy,
kiedy tylko znajdujemy na to czas.
Alicja
Taka świadomościowa pigułka. Ćwiczenia na
rozpoznawanie emocji, wyciszenie, afirmację,
uważność, analizę. Dla mnie kurs był chwilą na
refleksję. A wszystko to w swoim tempie i za
cenę połowy godziny psychoterapii (stawka
warszawska).
Monika
Kontakt
Positive Life Sp. z o.o.
pomoc@positivelife.pl
+48 884 024 114
pn.-pt. od 9 do 17
ul. Bernardyńska 22 lok. 12,
02-904 Warszawa

NIP: 521-35-60-091, KRS: 0000351472
Nr konta: Bank Millenium
38 1160 2202 0000 0001 5996 6991

Biuro

ul. Karolkowa 78B lok. 33
01-193 Warszawa
Reklama
Szukasz możliwości skutecznej reklamy swoich
produktów i usług? Skontaktuj się z nami -
poznaj ofertę StressFree.pl i PositiveLife.pl

Warsztaty internetowe

8 razy Odporność
Zrelaksowana Mama
Strefa Mindfulness
Samodzielne Rodzicielstwo
Proste Życie
Pokochaj Swoje Ciało
8 razy O dla Firm
My dbamy o Mamy
Positive Life Sp. z o.o.
Naszą misją jest informowanie, inspirowanie,
edukowanie i pomaganie tym wszystkim,
którzy chcą mieć więcej satysfakcji i radości
ze swojego życia zawodowego i rodzinnego.
Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Instagramie Znajdź nas na YouTube
Polityka Prywatności

Copyright © 2017 PositiveLife.pl
PARTNERZY
IPSI
Stress Free
Fundacja Bulllerbyn
Miasto Dzieci
Masculinum